Kiikhobune valge

EELTELLIMISEGA !

Tõeline disain lastetoas !

Ronida hobuse selga ning minna loodusesse ratsutama ! Kas lapsed hüppavad sadulas nagu metsikud kauboid või ratsutavad rahulikult mööda lummavat maastikku, Jupiduu kiikhobuse seljas ei ole kujutlusvõimel piire. Kiikumine aitab arendada sinu pisikesel motoorseid oskusi ja tasakaalutunnetust mängulisel ning lõbusal viisil.

Ja see pole veel kõik, sest Jupiduu kiikhobusel on väga eriline päritolu. See disainiti tuntud disaini stuudio F. A. Porsche poolt Lebenshilfe Salzburgile, asutusele, mis aitab puuetega inimestel integreeruda ühiskonda ning võimaldab omada normaalset tööelu. Jupiduu on Lebenshilfe uhke partner ning iga müüdud kiikhobuse eest läheb 5€ otse sellele imelisele institutsioonile.

Kiikhobune on disainitud olemaks stabiilne ning kukkumis kindel, samal ajal kui sisseehitatud jalalaud ja käepide tagavad kindla haarde ka kõige metsikumal sõidul. Kiikhobune püüab pilku nii stiilses lastetoas kui ka elutoas. Päikselisel ning kuival ilmal on virgutav ning lõbus sõita ka aias värskes õhus.

Nagu disain on ka toote kokku panemine intuitiivne. Tööriist kokkupanemiseks tuleb kaasa koos tootega. Pärast paari väikest sammu võib lõbu alata ! Istme kõrgus on 30 cm. Toode sobib lastele vanuses 1,5 kuni 4 aastat.

TOODETUD SAKSAMAAL

TÄHELEPANU: Palun jälgige oma lapsi kui nad kasutavad kiikhobust. Puhastada ainult niiske lapiga.

TARNEAEG KUNI 5-10 TÖÖPÄEVA!

LISANDUB TRANSPORDIKULU 24.90€
199.90€
Maksudeta: 166.58€
Tootja: Jupiduu
Mudel: Rocking
Saadavus: Laos

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!