Mänguasjakast ratastel - tahvliga

Ooh Noo must mänguasjakast näeb äge välja ükskõik millises lapse- või mängutoas. Või siis ükskõik millises toas majas. Ooh Noo mänguasjakast on lemmikuks saanud juba paljudele lastele. Mustad küljed teevad aga kasti sammukese ägedamaks, kuna nendele saab joonistada.

Ooh Noo mänguasjakast on disaini poolest sama äge kui nende mängukäru. Käsitsi valmistatud puidust mänguasjakast on lihtne vagun, mille küljes on nöör, et seda saaks tõmmata või kinnitada teiste kasti vagunitega.


Kas tegemist on mänguasja ladustamiskastiga või ladustamiskastiga, mis toimib kui mänguasi ? See vastus erineb kindlasti olenevalt, kas küsida seda emade või laste käest. Kindel, mida me teame on see, et see on samal ajal tugev, avar ja elegantne. 

Mõõdud: 35cm x 48cm x 37cm

Valmistatud puidust

Kuidas hooldada:
Pühkige tahvli poolseid külgi puhta niiske lapiga. Teisi pindasid puhastage samuti niiske lapiga. Niiviisi saate eemaldada kergema mustuse. Tugevamad plekid nagu toit, värvipliiatsid, marker või muda võivad olla raskemini eemaldatavad.
Kasutage ainult kriiti tahvli peale joonistamiseks. Kindlasti mitte kasutada markerit või pliiatsit.
Kui kasutate mängukasti laste mänguasjana, siis veenduge, et rattad oleksid korralikult kinni. Kui rattad on kinni keeratud liiga kõvasti, siis rattad ei pöörle, kui aga liiga nõrgalt, siis tõmmates mängukast võbiseb.
Mingi aja tagant on soovitatav kontrollida ning pingutada mängukasti rattaid, kuna need võivad veidi lahti tulla kui Teie laps seal sees mängib.
86.25€ 115.00€
Maksudeta: 71.88€
Tootja: Ooh Noo
Mudel: Ooh Noo /19
Saadavus: Laos

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kokkusobivad tooted